Współpraca

KREATYWNE NAUCZANIE – blog, od którego wszystko się zaczęło. Znajdziecie tam pomysły na zabawy wielozmysłowe z dziećmi w domu, żłobku i przedszkolu oraz darmowe karty pracy zawierające ćwiczenia grafomotoryczne, utrwalające przeliczanie oraz łamigłówki.Specjalistyczny gabinet DIA-LOG w Opolu.
Zespół gabinetu DIA-LOG tworzą logopedzi, neurologopedzi, psycholodzy oraz pedagodzy-terapeuci. Ich działania skupiają się na terapii niemowląt, dzieci oraz młodzieży i dorosłych. Często w swojej pracy inspirują się pomysłami KREATYWNEGO NAUCZANIA.


Gabinet Terapii Integracji Sensorycznej we Wrocławiu.
SENSOLAB to działalność, która powstała z chęci do pracy, rozwiązywania problemów, wykorzystania i przekazywania wiedzy. Celem jest wsparcie dla dorosłych i dzieci, którzy zmagają się z różnego rodzaju trudnościami.
SENSOLAB i KREATYWNE NAUCZANIE ceni sobie wymianę doświadczeń. Aktualnie pracuje nad wspólnym projektem, łącząc propozycje zabaw z terapią.

KIKOedu jest placówką edukacyjną prowadzącą zajęcia pozaszkolne z matematyki w formie stacjonarnej w Opolu oraz w formie online niezależnie od miejsca zamieszkania. Prowadzący kładą nacisk na systematyczność oraz motywację, mają wspaniałe podejście, a ich uczniowie osiągają bardzo wysokie wyniki.

Poradnię psychologiczno-pedagogiczną w Opolu.