Współpraca

KREATYWNE NAUCZANIE – blog, od którego wszystko się zaczęło. Znajdziecie tam pomysły na zabawy wielozmysłowe z dziećmi w domu, żłobku i przedszkolu oraz darmowe karty pracy zawierające ćwiczenia grafomotoryczne, utrwalające przeliczanie oraz łamigłówki.
Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100068181981755

PlAneta terapii
PlAneta terapii to gabinet logopedyczno-terapeutyczny w Gogolinie, specjalizujący się w pracy z dziećmi z opóźnionym rozwojem mowy, wadami wymowy, afazją, dziecięcą apraksją mowy oraz terapią małego dziecka ze spektrum autyzmu. Droga do poznania dziecka (jego potrzeb, możliwości i trudności) nie zawsze jest łatwa, ale łączenie innowacyjnych i kreatywnych metod pracy prowadzi do sukcesu. Właśnie te „małe kroki” w rozwoju pacjentów motywują i inspirują. Na „PlAnecie terapii” bawimy się – zawsze aktywnie i z nastawieniem na osiąganie celów!
Specjalistyczny gabinet DIA-LOG w Opolu
Zespół gabinetu DIA-LOG tworzą logopedzi, neurologopedzi, psycholodzy oraz pedagodzy-terapeuci. Ich działania skupiają się na terapii niemowląt, dzieci oraz młodzieży i dorosłych. Często w swojej pracy inspirują się pomysłami KREATYWNEGO NAUCZANIA.KIKOedu jest placówką edukacyjną prowadzącą zajęcia pozaszkolne z matematyki w formie stacjonarnej w Opolu oraz w formie online niezależnie od miejsca zamieszkania. Prowadzący kładą nacisk na systematyczność oraz motywację, mają wspaniałe podejście, a ich uczniowie osiągają bardzo wysokie wyniki.
CLiPP – poradnia psychologiczno-pedagogiczna w Opolu.

Ilona Broniszewska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w Szkole Podstawowej w Bochnicy, autorka Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „EUROPA I JA” (grupa projektowa: https://www.facebook.com/groups/800199367285316)

Uwielbiam prace z dziećmi, w szczególności z tymi najmłodszymi. Lubię ich zaskakiwać dzięki czemu poszukuje innowacyjnych i nieszablonowych metod pracy. Ukończyłam studia na UMCS w Lublinie na kierunku pedagogika o specjalności wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna, ponadto jestem nauczycielem plastyki oraz muzyki. Szkoliłam się w szerszym zakresie z Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, neurodydaktyki, animacji oraz metody Carla Orffa. Staram się wyszukiwać i łączyć różne metody nauczania aby zajęcia dla dzieci były ciekawe i interesujące a zarazem bogate w wiedzę. Ponadto jestem instruktorem fitness i prowadzę zajęcia dla kobiet. W wolnych chwilach biegam oraz jeżdżę na rowerze.