Współpraca

KREATYWNE NAUCZANIE – blog, od którego wszystko się zaczęło. Znajdziecie tam pomysły na zabawy wielozmysłowe z dziećmi w domu, żłobku i przedszkolu oraz darmowe karty pracy zawierające ćwiczenia grafomotoryczne, utrwalające przeliczanie oraz łamigłówki.

PlAneta terapii
PlAneta terapii to gabinet logopedyczno-terapeutyczny w Gogolinie, specjalizujący się w pracy z dziećmi z opóźnionym rozwojem mowy, wadami wymowy, afazją, dziecięcą apraksją mowy oraz terapią małego dziecka ze spektrum autyzmu. Droga do poznania dziecka (jego potrzeb, możliwości i trudności) nie zawsze jest łatwa, ale łączenie innowacyjnych i kreatywnych metod pracy prowadzi do sukcesu. Właśnie te „małe kroki” w rozwoju pacjentów motywują i inspirują. Na „PlAnecie terapii” bawimy się – zawsze aktywnie i z nastawieniem na osiąganie celów!Specjalistyczny gabinet DIA-LOG w Opolu
Zespół gabinetu DIA-LOG tworzą logopedzi, neurologopedzi, psycholodzy oraz pedagodzy-terapeuci. Ich działania skupiają się na terapii niemowląt, dzieci oraz młodzieży i dorosłych. Często w swojej pracy inspirują się pomysłami KREATYWNEGO NAUCZANIA.

KIKOedu jest placówką edukacyjną prowadzącą zajęcia pozaszkolne z matematyki w formie stacjonarnej w Opolu oraz w formie online niezależnie od miejsca zamieszkania. Prowadzący kładą nacisk na systematyczność oraz motywację, mają wspaniałe podejście, a ich uczniowie osiągają bardzo wysokie wyniki.

Poradnię psychologiczno-pedagogiczną w Opolu.